Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 7 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  Giz Metal

  Giz Metal

  GİZ METAL CEPHE GİYDİRME ve ALÜMİNYUM SİSTEMLERİ SAN. ve TİCARET LTD. ŞTİ. 3 Mayıs 2004 kuruluş temellerini PİRAMİT ALÜMİNYUM olarak atmıştır. Başta aile kavramı olmak üzere arkadaşlık , sevgi, kardeşlik, huzurun, bilginin, yeniliğin ve asıl olan iş bitiminden sonraki doslukların oluşması ilkesi ile kurulmuş bir şirkettir. Üstlendiğimiz misyon 25-30 yıllık karma tecrübelerimizi şirketimizin gelişmesi çağı aşıp kendini devamlı yenileyen,iç huzuru ve ortak düşünce mantalitesini ürettiğimiz ya
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: İzmir
  Telefon: (232) 435 11-11
 • GOLD FİRMA
  Atlas Kapı Orman Ürünleri Ltd.Şti..

  Atlas Kapı Orman Ürünleri Ltd.Şti..

  Firmamız ,USA da kurulu LP. firmasının ürettiği "Doğal Ahşap Siding "lerin ithalatı ve uygulaması ile iştigal etmektedir.Rıdgewood marka doğal ahşap sidingler USA da ki üretici firma tarafından bütün Dünya'da geçerli olmak üzere 25 yıl garanti edilmektedir.Bu sidinglerin en önemli iki özelliğinden biri,kullanıldığı süre içinde asla "BAKIM" istememesidir.İkinci önemli özelliği ise 1.1.2011 tarihinden itibaren zorunlu olan.binaların izalasyon meselesini tam olarak hal etmesidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: İzmir
  Telefon: (232) 234 44-92
 • GOLD FİRMA
  MAKRON YAPI

  MAKRON YAPI

  MAKRON Deneyimli kadrosuyla, her türlü binada, gerekli mimari çözümlemelere dikkat ederek,yapının ihtiyacı doğrultusunda binalara, Fotoselli Kapı (Photocell Doors), Endüstriyel Kapı(Industrial Doors), Hermetik Kapı, Ameliyathane Kapısı(Hermetic Operation Theatre Doors), Otomatik Yanarkayar/ Döner Kapılar (Automatic Sliding/Revolving Doors), Yangın Kapıları (Fire Doors), Laminat Kapılar (Laminated Doors), Özel Kapılar (Special Doors), Airlock-Hava Kilit Koridor Kapıları (X-Ray Tight Doors, Bulletproof Doors, Security Doors, Heat Insulating
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: İzmir
  Telefon: (232) 347 76-99
 • paksiding izmir

  Hakkımızda : Firmamız köymenler şirketler grubu altında 10 sene ye yakın Paksidingde hizmet üretmekte piyasada kendini kanıtlama yönünde büyük başarılara imza atmaktadır. Firmamız sadece İzmir değil Türkiyenin Değişik illerinde aldığı ihalelerle ve siparişlerle üretim yapmıştır. Hatta karadenizde bile otel ve bina apartman villa iş akidleriyle göz doldurmuş kendini sektörde hissetdirmiş ve elde ettiği deneyimi müşteri ve sektör ortaklarıyla paylaşarak sektörün dahada güçlenmesine katkı sağlamıştır.
 • Şehir: İzmir
  Telefon: (232) 374 07-24
 • uzer inşaat

  Dış cephe sıva,boya,mantolama, izolasyon, çatı imalat,aktarma, komple iç tadilat ve iskele kiralama hizmetleri.. 1998 yılından buyana hizmetinizdeyiz..
 • Şehir: İzmir
  Telefon: (232) 228 73-50